ترجمه مقاله طرح فضاي حالت

ترجمه مقاله طرح فضاي حالت

با کليک بر روي پرداخت آنلاين، به صفحه پرداخت هدايت خواهيد شد و بعد از پرداخت از طريق کارت هاي اعتباري بانکي ، لينک دانلود فعال شده و مي توانيد فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد.
 • ترجمه مقاله طرح فضاي حالت

  ترجمه مقاله طرح فضاي حالت
  دسته :
  رياضي
  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 19

  قيمت : 12000 تومان

   ::
توضيحات بيشتر در مورد ترجمه مقاله طرح فضاي حالت :

ترجمه مقاله طرح فضاي حالت


فهرست

عنوان انگليسي مقاله: State-Space Planning
عنوان فارسي مقاله: طرح فضاي حالت.
دسته: رياضي
فرمت فايل ترجمه شده: WORD (قابل ويرايش)
تعداد صفحات فايل ترجمه شده: 19

تعداد صفحات انگليسي مقاله :17


جهت دانلود رايگان انگليسي مقاله کليک کنيد
چکيده :

ساده ترين الگوريتم طرح کلاسيک به نام الگوريتم هاي جستجوي فضاي حالت مي باشد. اين ها الگوريتم هاي جستجو مي باشند که فضاي جستجو به عنوان زيرمجموعه اي از فضاي حالت مي باشد. هر گره منطبق با شرايط جهاني مي باشد، که هر کدام از آن ها سازگار با حالت انتقال بوده و طرح کنوني سازگار با مسير کنوني در فضاي جستجو مي باشد. در اين فصل، بخش 4.2 به بحث در مورد الگوريتم هايي مي پردازد که به جستجوي موارد پيشرو از حالت آغازين جهاني پرداخته و به جستجوي شرايطي مي پردازد که فرمول هدف را مد نظر قرار مي دهد. بخش 4.3 به بحث الگوريتم هايي مي پردازد که به جستجوي موارد قبلي از فرمول هدف به منظور پيدا کردن حالت آغازين مي پردازد. بخش 4.4 به توصيف الگوريتمي مي پردازد که به ادغام عوامل جستجوي پيشرو و پسين مي پردازد. بخش 4.5 به شرح دامين هاي سريع مختص به الگوريتم جستجوي پيشرو مي پردازد.
4.2 جستجوي پيشرو
يکي از ساده ترين الگوريتم هاي طراحي به نام الگوريتم جستجوي پيشرو مي باشد که در شکل 4.1 نشان داده شده است. اين الگوريتم به صورت غير قطعي مي باشد (ضميمه A را مشاهده کنيد). آن به صورت داده P = (O, so, g) از مشکلات برنامه ريزي 7:’ مي باشد. اگر 7:’ قابل حل باشد، به اين ترتيب جستجوي پيشرو (O, so, g) طرح راه حل را برگشت مي دهد؛ به عبارت ديگر نقص ها بر مي گردند. طرح برگشتي توسط هر يک از دستورات برگشتي الگوريتم به نام راه حل نيمه تمام مي باشد زيرا آن به عنوان بخشي از راه حل نهايي برگشتي توسط دستورات سطح بالا مي باشد. ما از اصطلاح راه حل بخشي با مفهوم مشابه توسط دستورات سطح بالا استفاده مي کنيم. اگرچه ما جستجوهاي بعدي را براي کار کردن بر روي مشکلات برنامه ريزي کلاسيک مد نظر قرار مي دهيم، ايده مشابهي مد نظر قرار مي گيرد تا بر روي مشکلات برنامه ريزي کار کنيم که بتوانيم 1) محاسبه کنيم که آيا يک حالت بر مبناي حالت هدف مي باشد يا خير، 2) مجموعه تمام فعاليت هاي کاربردي براي يک حالت را مد نظر قرار دهيم و 3) به محاسبه حالت جايگزين که در نتيجه بکارگيري يک عمل نسبت به حالت مي باشد، بپردازيم.ترجمه مقاله طرح فضاي حالت


قيمت : 12000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لينک دانلود فعال مي شود ]

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34